Odświeżacz do obuwia BAMA

0
1913

Odświeżacz do obuwia BAMA SHOE DEO FRESH.

W dwóch wariantach zapachowych. Dezodorant do obuwia z formułą neutralizującą nieprzyjemne zapachy. Skuteczność do 48h. Dzięki formule suchego sprayu nie pozostawia śladów.

Dezodorant z działaniem przeciwbakteryjnym. Usuwa zapach spowodowany przez bakterie wewnątrz buta. Pozostawia miły i świeży zapach. Skuteczny antybakteryjny dezodorant – spray do stosowania wewnątrz obuwia. Zmniejsza wydzielanie potu, działa bakteriobójczo, neutralizuje oraz zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi. Większość osób antybakteryjnych dezodorantów zaczyna używać po wystąpieniu problemu. Warto jednak stosować je również profilaktycznie nawet wewnątrz nowych butów, tak by nie dopuścić do powstania rozległych siedlisk bakterii.

SPOSÓB UŻYCIA: Dzięki specjalnej dyszy bardzo wygodny w użyciu, preparat jednocześnie rozprzestrzenia się w kierunku przedniej i tylnej części obuwia. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnik, przekręcić atomizer w lewo. Dezodorant umieścić w bucie atomizerem do dołu tak, aby mniejszy otwór zwrócony był w stronę pięty. Puszkę nacisnąć. Po użyciu zamknąć atomizer przekręcając go w prawo.

 Odświeżacz zapachu i inne produkty firmy BAMA dostępne są w Naszych filiach :

  • Galeria Metropolia, ul. Jana Kilińskiego 4
  • Centrum Manhattan, al. Grunwaldzka 82
  • Centrum Kowale, ul. Staropolska 32  SZEWC KALETNIK DORABIANIE KLUCZY