Szewc poleca impregnat BAMA

0
1929

Impregnat niemieckiej marki BAMA Power Protector NEW FORMULA.

​Długotrwała ochrona przed wilgocią i brudem

Power Protector od marki Bama to środek impregnujący z nano cząsteczkami, który zapewnia ochronę jeszcze dłużej niż inne środki tego typu. Impregnat zapewnia doskonałą ochronę przed brudem i wilgocią. Jest bezbarwny, dzięki czemu można stosować go do każdego koloru butów. Środek jest uniwersalny może być używany do butów z każdego typu materiału. Power Protector zawiera formułę TEX, wiec nadaje się do wszelkiego obuwia z membranami oddychającymi.

Idealny do zabezpieczenia butów, torebek i ubrań wykonanych ze skóry, zamszu i nubuku oraz tekstyliów. NANO cząsteczki dają wzmocnioną ochronę przed przenikaniem wilgoci (deszcz, śnieg), powstawaniem tłustych plam, a także przed działaniem czynników zewnętrznych jak sól czy brud czy uszkodzenia mechaniczne. Pozwala zachować właściwości materiałów oddychających. Świetnie nadaje się do zabezpieczenia produktów z membranami typu Sympatex®. W celu optymalnej ochrony należy używać produktu regularnie. Nie należy stosować do skór lakierowanych i materiałów metalicznych.

Impregnat pochodzi z najnowszej serii NEW FORMULA, która zapewnia ochronę do 15 deszczowych dni!

Co więcej nowa seria jest oferowana w większym opakowaniu: 300 ml.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem wstrząsnąć w pionowej pozycji. Z odległości 30 cm obficie i równomiernie spryskać czystą i suchą powierzchnię buta. Pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby czynność powtórzyć. UWAGA! Przed zastosowaniem środka należy zapoznać się z instrukcją producenta zamieszczoną na opakowaniu. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami.

Impregnat Power Protector i inne produkty firmy BAMA dostępne są w Naszych filiach :

  • Galeria Metropolia, ul. Jana Kilińskiego 4
  • Centrum Manhattan, al. Grunwaldzka 82
  • Centrum Kowale, ul. Staropolska 32  SZEWC KALETNIK DORABIANIE KLUCZY